Bestuursinteresse?

Bestuursinteresse?

Heb je interesse om ons bestuur te versterken? Dat komt goed uit, want we zijn altijd op zoek naar nieuwe mensen die ons team komen versterken. Meerdere keren per jaar organiseren we een bestuursinteresseborrel, maar je bent ook altijd welkom om een keertje te komen lunchen. Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kun je ons bereiken via <a href=”mailto:info@wijwonendelft.nl?Subject=Bestuursinteresse” target=”_top”>info@wijwonendelft.nl</a>.
Wil je meer weten? Lees hieronder het functieprofiel!

<hr />

Is de pdf niet zichtbaar? Klik <a href=”https://wijwonendelft.nl/wp-content/uploads/2015/11/Functieprofiel-bestuurswerving-WijWonen-Delft.pdf”>hier</a> om het bestand te downloaden.

View Fullscreen

About the author

bewoners@wijwonendelft.nl editor